Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1522284
19062
289
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) áttört gömb függő, jelzett, 2,2x1 cm, nettó: 1,7 g 1522303
19063
289
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla soros nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 11,1 g 1522307
19064
289
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemű anker nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 7,8 g 1522309
19065
289
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemű fűzött nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 9,4 g 1522323
19066
289
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 34 cm, nettó: 6,5 g 1522344
19067
289
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) kék zománccal berakott mandzsettapár, jelzett, bruttó: 6 g 1522361
19068
289
Jewellery
2 pár ezüst(Ag) fülbevaló, jelzett, nettó: 3,9 g 1522382
19069
289
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) bross kővel, jelzett, 2x2,5 cm, bruttó: 6,4 g 1522389
19070
289
Jewellery
Ezüst(Ag) jin-jang fülbevalópár, jelzett, bruttó: 5,7 g 1522454
19071
289
Jewellery
Ezüst(Ag) tétel(fülbevaló, gyűrű, 2 db medál), jelzett, bruttó: 10,4 g 1522396
19072
289
Jewellery
Ezüst(Ag) hal alakú függő, ezüst(Ag) láncon, jelzett, h: 38 cm 1522410
19073
289
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyán függő, ezüst(Ag) láncon, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft