Kovács Mihály (szerk.): Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban. Jó állapotban.
Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerkesztette és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói picit kopottas műbőr kötés. Jó állapotban
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.