Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal illusztrálva. Megjelent 1600 számozott (1600/1284) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 3. A szabadságharc bukása.1848-1979. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/621) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.
Dr. Csorba Csaba: II. Rákóczi Ferenc. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, faragott fa plakettel. Számozott példány. (750/129.) Kereskedelmi forgalomba nem került.
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Kiszely Gyula: A bányászat és kohászat ipari műemlékei. Miskolc, 1983, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáz termelő Vállalat. Kiadói műbőr kötésben, fém plakettel. Számozott (300/65) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Vörösmarty-Egressy: Szózat. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. 998. számozott példány, megjelent 1200 számozott. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.