Dr. Csorba Csaba, Seresné dr. Szegőfi Anna, Tóth Péter: Tiszakeszi. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Bethlen Gábor (1580-1629). Bp., 1980, Kiadja a Magyarországi Református Egyház zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, mely hozzáragadt a kötéshez.
Dr. Kamody Miklós: Esze Tamás és ezrede. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott példány (600/549.). Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Kölcsey-Erkel: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. 1200/998. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/621) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Gábor Andor: Panoptikum. Budapest, 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott műbőrkötés. Számozott (1000/155.) példány, piros számozással. Jó állapotban.