1934 Magyar Királyi Államvasutak 136. sz. Fék-utmutatás. Bp., 1934, Pesti Lloyd-Társulat-ny., 194 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, sérült kötéssel, számos ábrával, és 4 táblával illusztrálva.
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas.
Dr. Némedy Imre: Szappanok és kozmetikai készítmények előállítása valódi és pótanyagokból. Bp, 1945, Delta, 170 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borító szakadozott, a hátsó borító hiányzik, a gerince szakadozott, hiányos, a kötése sérült.