Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. A borítója foltos, kopott, viseltes.
Archibald, Williams: Korunk találmányai. A drótnélküli távíró, a folyékony levegő alkalmazásai... Az angol eredeti nyomán átdolgozta Sándor Szilárd. Budapest, 1910, Franklin. Kopottas, aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Dr. Gillemot László (szerk.) : Hegesztés. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 17. szám. Budapest, 1946, Mérnöki Továbbképző Intézet. Félvászon borító, 386 p. Átkötött volt könyvtári példány!
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Ipari szakkönyvtár 20. Budapest, é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 120+1+2p. Kiadói félvászon foltos, kopottas borítóval.
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó, 367 p. Kiadói kartonált papírkötés, picit sérült gerinccel, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
Gerhard Teicher: Handbuch der Fototechnik. Leipzig, 1974, Fotokinoverlag. 6., javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, német nyelven. /
Linenbinding, in papercover, in german language.
Dr. Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Budapest, 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, 328 p. Jó állapotban