4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
1934 Magyar Királyi Államvasutak 136. sz. Fék-utmutatás. Bp., 1934, Pesti Lloyd-Társulat-ny., 194 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, sérült kötéssel, számos ábrával, és 4 táblával illusztrálva.