Porcelán Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1502860
11087
287
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1505614
11088
287
Apponyi mintás Herendi hamutálka, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, 14×11 cm 1507194
11089
287
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×9 cm 1504220
11090
287
Herendi Eton mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1504222
11091
287
Herendi Eton mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1511060
11092
287
Herendi cipész fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 18 cm 1504972
11093
287
40000
Herendi Maugsch jegesmedve, fehér mázas, jelzett, fülén kopás nyomok, 22×41 cm 1511061
11094
287
Herendi hétmérföldes csizma, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 21 cm 1503587
11095
287
Herendi Viktória mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5 cm, d:4,5 cm 1509575
11096
287
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 12,5×8,5 cm 1509400
11097
287
Herendi legény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1506900
11098
287
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft