Porcelán Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453299
11099
287
Herendi Indai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1505575
11100
287
Zsolnay salátalevelet rágcsáló nyuszi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 1504614
11101
287
Zsolnay mércés kiöntő, jelzett, kopott, m:9 cm 1503116
11102
287
26000
Zsolnay kályhacsempe 2 db, pirogránit, egyik jelzett, jó állapotban, 23×23 cm, m:5 cm (2×) 1505160
11104
287
60000
Zsolnay eozin mázas jegesmedve pár, jelzett (körpecsét), restaurált, formaszám: 8405, m:10 cm, h:18 cm 1486388
11105
287
Zsolnay szecessziós lapos tányér, matricás, jelzett, hajszálrepedéssel és kis csorbával, d: 26 cm 1502830
11106
287
3800
Zsolnay pillangómintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 13 cm 1505843
11107
287
Zsolnay hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopott 1307627
11108
287
Hollóházi (Szakmáry) váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1504406
11109
287
6500
Hollóházi porcelán bohócpár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 1505374
11110
287
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán bonbonier, matricás, apró kopásnyommal, jelzett, d:16 cm 1509595
11111
287
Hollóházi Szász Endre által tervezett tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft