Porcelán Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1509387
11112
287
Hollóházi kismadár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 14 cm 1509407
11113
287
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm 1359988
11114
287
Zsolnay porcelán libatömő lyány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 1506317
11115
287
Fischer J. díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott festés, m:20 cm 1504217
11116
287
2 db figurális porcelán: Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Royal Dux búbos vöcsök, fehérmázas, jelzett, nagyon apró lepattanással, m: 22,5 cm 1486399
11117
287
Gránit mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz hibával, kopott, d:23 cm 1504080
11118
287
Kalocsai porcelán teás csésze, csészealjjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 és 15 cm 1509663
11119
287
13000
Virágmintás Hüttl Tivadar teáskanna, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 22 cm 1509383
11120
287
Aquincum őszapó, figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 1509393
11121
287
Aquincumi kislány, figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1510131
11122
287
Ilmenau porcelán teászkészlet (6 csésze, 6 alj), matricás, jelzett, csésze: 6x4 cm, alj: 11 cm. 1510121
11123
287
Dekor Bavaria Feinsilber hiányos porcelán teáskészlet (6 csésze. 5 alj, 1 kiöntő), jelzett, kopás nyomokkal, csésze: 3.5x4 cm, alj: 10.5 cm, kiöntő: m: 8 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft