Illustrierter führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 8. kiadás. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel, és három kihajtható térképpel, német nyelven./
Paperbinding, in german language, a little bit raunchy.
Illustrierter führer durch Venedig. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. , Woerl's Reisebücher-Verlag. 13. kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel, és egy kihajtható térképpel, német nyelven./
Paperbinding, in german language.
Illustrierter führer durch Prag und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 20. kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, fekete-fehér képekkel, egy némileg szakadt kihajtható térképpel illusztrálva, német nyelven. / Paperbinding, in german language, with some damages.
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in german language. Sixth edition. The cover is little bit wearing.
Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./
Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. /
Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II. Budapest, 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés. Számos képpel és térképpel illusztrálva. A borítója foltos, kopott.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.