Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 119

Baróti Judit: Belváros. Die Innenstadt. Inner Town. Budapesti Photographiák. Budapest, 1993, Századvég. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban.
13177.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13178.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Farkas Zoltán: Krakkó, Galícia és a Tátra. 2008, Jel-Kép Kft. Kiadói papírkötés, képekkel, térképekkel illusztrálva.
13179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hargitai Miklós, Vizmathy Csilla: Svédország. Budapest, 2005, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.
13180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13182.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tiszaköz földje és népe. Magyarország felfedezése, szerk.: Sárközi György. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fényképekkel, térképekkel illusztrált. Jó állapotban.
13183.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13184.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gerle János: Századforduló. Bp., 1992, Városháza (A mi Budapestünk). Papírkötésben, jó állapotban.
13185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Paulovits Sándor: Magyarország kegyhelyei és azok csodái. A Szent Imre jubileumi év emlékére. Bp., 1930, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben, Magyarország III. kötetének 13 füzete (II., III., IV., V., VI., XI., XIII.,XIV., XV., XVI., XVII., XVIII., XIX. füzetek). Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötés, változó, kissé szakadozott állapotban.
13187.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Panoráma Külföldi városkalauzok sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13188.

A Panoráma "Külföldi városkalauzok" sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft