Baróti Judit: Belváros. Die Innenstadt. Inner Town. Budapesti Photographiák. Budapest, 1993, Századvég. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban.
Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.
Hargitai Miklós, Vizmathy Csilla: Svédország. Budapest, 2005, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.
Erdei Ferenc: Futóhomok. A Duna -Tiszaköz földje és népe. Magyarország felfedezése, szerk.: Sárközi György. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, fényképekkel, térképekkel illusztrált. Jó állapotban.
Magyar Fürdőkalauz. Szerk.: Erdős József. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1911. évi kiadás (Tata, Engländer) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Paulovits Sándor: Magyarország kegyhelyei és azok csodái. A Szent Imre jubileumi év emlékére. Bp., 1930, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben, Magyarország III. kötetének 13 füzete (II., III., IV., V., VI., XI., XIII.,XIV., XV., XVI., XVII., XVIII., XIX. füzetek). Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötés, változó, kissé szakadozott állapotban.
A Panoráma "Külföldi városkalauzok" sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.