Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.
Kucza Péter: A Tápió-vidék könyvészeti és sajtóbibliográfiája a kezdetektől 1945-ig. Nagykáta, 2004, Vendégváró Tápió-vidék Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Budapest fürdői. Összeáll.: Fővárosi Mélyépítési Tervező Vállalat. Bp., é n., Pannónia. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Karácsonyi János: Békésvármegye története. II. kötet.
Magyarország ezredéves fennállásának ünnepére Békésvármegye törvényhatósági bizottságának megbízásából írta Karácsonyi János.Gyula], 1896. Békésvármegye Közönsége. 352 p. + 50 t.; Sok képpel, Korabeli félvászon kötésben, egy kihajtható térképpel, a térkép kettészakadt. Ritka!
Somogy megye földrajzi nevei. Szerk.: Papp László, Végh József. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, Csatári Dániel: Orbán Balázs és a "Székelyföld leírása..." című kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, kopottas díszdobozban, de egyébként jó állapotban.