Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 119

13189.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13190.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kucza Péter: A Tápió-vidék könyvészeti és sajtóbibliográfiája a kezdetektől 1945-ig. Nagykáta, 2004, Vendégváró Tápió-vidék Egyesület. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13191.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Virág Gábor: A topolyai Járási Magyar Népszínház. Újvidék, 2011, Forum. Papírkötésben, jó állapotban.
13192.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Budapest fürdői. Összeáll.: Fővárosi Mélyépítési Tervező Vállalat. Bp., é n., Pannónia. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
13193.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bernhard, Maria Ludwika: Olympia. Bp., 1980, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Karácsonyi János: Békésvármegye története. II. kötet. Magyarország ezredéves fennállásának ünnepére Békésvármegye törvényhatósági bizottságának megbízásából írta Karácsonyi János.Gyula], 1896. Békésvármegye Közönsége. 352 p. + 50 t.; Sok képpel, Korabeli félvászon kötésben, egy kihajtható térképpel, a térkép kettészakadt. Ritka!
13195.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Somogy megye földrajzi nevei. Szerk.: Papp László, Végh József. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13196.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Kós Károly: Néprajzi képeskönyv Erdélyből. Budapest, é.n. (1994), Tárogató Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
13197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, Csatári Dániel: Orbán Balázs és a Székelyföld leírása... című kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, kopottas díszdobozban, de egyébként jó állapotban.
13198.

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, Csatári Dániel: Orbán Balázs és a "Székelyföld leírása..." című kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, kopottas díszdobozban, de egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Szilágysági magyarok. Szerk.: Szabó Zsolt. Bukarest-Kolozsvár, 1999, Kriterion. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
13199.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n., Idegenforgalmi Iroda, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel illusztrálva.
13200.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft