Dr. Saly László: az egyetemi templom. A pálosok régi szentegyháza. Bp., 1926, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Goethe: A napló. Forditotta Kosztolányi Dezső. Hermann Lipót négy kőrajzával. Számozott. Bp., 1924. Genius. 32 lev. Könyvgyűjtők részére 1000 géppel számozott és merített papiroson nyomott példányban készült bibliofil példányból az 511-ik. A Négy kőnyomat nélkül. Kissé hiányos papír védőborítóval.
Christian Schad. Basel, 1972, Editions Panderma Carl Laszlo. Német nyelven. Christian Schad műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / Paperback, in German languague, good condition.
Szöllősy Kálmán - Csörgeő Tibor: Képmódosító eljárások. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó (Fotokönyvtár 9.). Kicsit vetemedett papírkötésben, egyébként jó állapotban.
"Szaros seggel angyallá válni" Lőrinczy György (1935-1981). Szerk.: Kolta Magdolna. Bp., 1995, Magyar Fotográfiai Múzeum - Glória Kiadó (A magyar fotográfia történetéből 7.). Papírkötésben, jó állapotban.
Lányi Viktor: Opera kalauz. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé kopottas, kissé szakadozott papírborítóban. Első kiadás.
William Gaunt: A Concise History of English Painting. London, 1964, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, angol nyelven./ Linenbinding, in paper cover, in English language.
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. [Bp.], [1928], Faluszövetség. Kicsit kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.