Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
Jozeph Schmid: Karl Friedrich Schinkel. Der Vorläufer neuer deutscher Baugesinnung. Leipzig, 1943, (Kummer) Kiadói kopottas papírkötésben, szakadozott védőborítóval
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. A szépművészetek.Harmadik kötet. Bp., 1886, Tudományos Akadémia. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.