Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 93

J. Markschiess-van Trix, Bernard Nowak: Artisten- und Zirkusplakte. Ein internaionaler historischer Überblick. Leipzig, 1975, Edition Leipzig. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papíborítóban, kiadói kartontokban, német nyelven, képekkel gazdagon illusztrálva. Jó állapotban./ Linenbinding, in paper cover, in carton case, in german language, in good condition.
13461.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Reich Károly: Pastorale. Reich Károly rajzai. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kissé foltos, kissé szakadt papír borítóval.
13462.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koffán Károly: Kezek. Békéscsaba, 1984, Békéscsabai Megyei Könyvtár. A szerző által Csorba Géza (1932-?) művészettörténésznek dedikálva. 6. számú sorszámozott példány, készült 250 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
13463.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ornamentalkunst aus Dunhuang. Bev. Hsün, Wang. Peking, 1956, Verlag für Fremdsprachige Literatur. 20 db színes illusztráció. Papír mappában, jó állapotban.
13464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Muhari-Papp Sándor Balázs - Csókay András: Művészet és idegsebészet együtt a hitben. / Art and Neurosurgery United in Faith. Bp., 2015, Kairosz.A szerzők által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13465.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Díszes gerincű vászonkötésben, jó állapotban.
13466.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Husa, Václav: Homo faber. Pracovní motivy ve starých vyobrazeních. Prága, 1967, Academia. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13467.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schmidt, Eva Maria: Der große Altar zu Pergamon. Leipzig, [1961], Seemann Verlag. Vászonkötésben, jó állapotban.
13468.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Jaxtheimer, Bodo W.: Knaurs Mal- und Zeichenbuch. Zürich, 1961, Th. Knaur. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
13469.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
13470.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Le Musée Galant du Dix Huitieme Siecle. Paris, é.n., G. Charpentier-E. Fasquelle. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel, de egyébként jó állapotban, egészoldalas illusztrációkkal, köztük számos erotikus illusztrációval.
13471.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Günter Hugo Magnus: DuMonts Handbuch für Grafiker. Eine anleitung für die Praxis. Köln, 1980, DuMont Buchverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. / Linen-binding, in german language.
13472.

Günter Hugo Magnus: DuMont's Handbuch für Grafiker. Eine anleitung für die Praxis. Köln, 1980, DuMont Buchverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. / Linen-binding, in german language.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft