J. Markschiess-van Trix, Bernard Nowak: Artisten- und Zirkusplakte. Ein internaionaler historischer Überblick. Leipzig, 1975, Edition Leipzig. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papíborítóban, kiadói kartontokban, német nyelven, képekkel gazdagon illusztrálva. Jó állapotban./
Linenbinding, in paper cover, in carton case, in german language, in good condition.
Koffán Károly: Kezek. Békéscsaba, 1984, Békéscsabai Megyei Könyvtár. A szerző által Csorba Géza (1932-?) művészettörténésznek dedikálva. 6. számú sorszámozott példány, készült 250 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
Ornamentalkunst aus Dunhuang. Bev. Hsün, Wang. Peking, 1956, Verlag für Fremdsprachige Literatur. 20 db színes illusztráció. Papír mappában, jó állapotban.
Muhari-Papp Sándor Balázs - Csókay András: Művészet és idegsebészet együtt a hitben. / Art and Neurosurgery United in Faith. Bp., 2015, Kairosz.A szerzők által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./
Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
Le Musée Galant du Dix Huitieme Siecle. Paris, é.n., G. Charpentier-E. Fasquelle. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel, de egyébként jó állapotban, egészoldalas illusztrációkkal, köztük számos erotikus illusztrációval.
Günter Hugo Magnus: DuMont's Handbuch für Grafiker. Eine anleitung für die Praxis. Köln, 1980, DuMont Buchverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. /
Linen-binding, in german language.