Morin, Paul - Clavel, Bernard: Fleur de sel. Les marais salants de la presqu'île guérandaise. Geneve, 1977, Attinger. Kartonáélt papírkötésben, jó állapotban.
3 db művészeti könyv: Pogány Frigyes: Itália építészete I. (Bp., é. n.); Benkard, Ernst: Giovanni Lorenzo Bernini (Frankfurt a. M., 1926); Friedenthal, Richard: Leonardo (Bp., 1975). Példányonként változó kötésben, jó állapotban.
Zhegalova, S. K. et al.: Sokrovishcha russkogo narodnogo iskusstva: rez'ba i rospis' po derevu [Az orosz népművészet kincsei: fafaragások és -festmények]. Moszkva, 1967, Iskusstvo. Vászonkötésben, jó állapotban. /
[The treasures of Russian folk art: carvings and paintings on wood]. Cloth binding, in good condition.
Szegedi grafikusok, Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1980, Szeged megyei városi tanács V.B. művelődésügyi osztálya. Kiadói papírmappában, megviselt, szakadt, foltos állapotban, 17 reprodukcióval.
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Budapest, 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Kiadói félvászon kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, a félvászon borító sarkai kopottasak, gazdag képanyaggal. 4500 példányban jelent meg.
Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói picit szakadt mappában, 35x50cm