Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

Közhasznu esmeretek tára a Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.
13317.

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33,44
39,06
Horusitzky Henrik: Pozsony környékének agrogeologiai viszonyai. Bp., 1917, Fritz Ármin Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,36
10,94
13319.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26,76
13320.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,07
23,44
Dr. Révész Béla: Állatlélektani tanulmányok. Bp., (1911), Singer és Wolfner. Dedikált! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13321.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15,38
17,97
A magyar gazda kincsesháza. A m. kir. földmivelsügyi minister kiadványai 3. szám. Bp., 1900, Pallas Rt, XIV+363+6 p. II. javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, az elülső előzéklapon korabeli bejegyzésekkel, szövegközti illusztrációkkal.
13322.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,38

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

308. aukció:
Elszámolás: november 7-től;

309. aukció:
Fizetési határidő: november 17;
Elszámolás: november 21-től;

310. aukció:
Megtekintés: november 13 - 16 között;
Tételek átvétele: november 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 5-től

28. nagyaukció
Megtekintés november 13-25-ig
November 25-én 10-14-ig
a magyar bélyegek az árverés helyszínén, annak ideje alatt
Magyar filatélia: Teremárverés
Minden más: Online aukció 18:00-ig
November 27-én ZÁRVA tartunk!
Tételek átvétele: november 28. 10 órától
Fizetési határidő: december 12;

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.