Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

Közhasznu esmeretek tára a Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.
13317.

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
Horusitzky Henrik: Pozsony környékének agrogeologiai viszonyai. Bp., 1917, Fritz Ármin Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.49
11.20
13319.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
13320.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Dr. Révész Béla: Állatlélektani tanulmányok. Bp., (1911), Singer és Wolfner. Dedikált! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13321.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.59
18.40
A magyar gazda kincsesháza. A m. kir. földmivelsügyi minister kiadványai 3. szám. Bp., 1900, Pallas Rt, XIV+363+6 p. II. javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, az elülső előzéklapon korabeli bejegyzésekkel, szövegközti illusztrációkkal.
13322.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.