Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

Közhasznu esmeretek tára a Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.
13317.

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. III.-IV. kötet. Pesten, 1832, Wigand Otto. Kissé megviselt félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,26
37,04
Horusitzky Henrik: Pozsony környékének agrogeologiai viszonyai. Bp., 1917, Fritz Ármin Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,03
10,37
13319.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,81
29,63
13320.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,35
22,22
Dr. Révész Béla: Állatlélektani tanulmányok. Bp., (1911), Singer és Wolfner. Dedikált! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13321.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
14,84
17,04
A magyar gazda kincsesháza. A m. kir. földmivelsügyi minister kiadványai 3. szám. Bp., 1900, Pallas Rt, XIV+363+6 p. II. javított kiadás. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, az elülső előzéklapon korabeli bejegyzésekkel, szövegközti illusztrációkkal.
13322.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,90
14,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

325. aukció:
Fizetési határidő: július 20;
Elszámolás: július 24-től;

326. aukció:
Megtekintés:július 16 és 19 között;
Tételek átvétele: július 23-én 10 órától;
fizetési határidő: augusztus 3 .;
Elszámolás: augusztus 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.