Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

13510.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l. Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József
13511.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13512.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13513.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
J. A. Csudakov: Gépipari enciklopédia. Bp., 1951, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
13514.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettud. Társ., 350 p. Kiadói vászonkötésben.
13515.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13516.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13517.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges Geometrie descriptive vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.
13518.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13519.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft