Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

Babos Kálmán:Közhasznú magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Negyedik, teljesen átdolgozott, javitott és bővitett kiadás. Bp. 1899. Franklin. egészvászon sorozatkötésben.
13329.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Grész Leó: Algebra és geométria. Összefoglaló érettségi tételekkel, képlettárral, és differenciál-, és integrálszámítás elemeivel. Bp., 1934, Németh József. Átkötött kissé kopottas félvászon kötés.
13330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Klug Lipót: Az ábrázoló geometria elemei. A reáliskolák ötödik és hatodik osztálya számára. Pozsony-Budapest, (1887),Stampfel Károly. Korabeli félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval.
13331.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13332.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Gustave Le Bon: A tömegek lélektana. Fordította Balla Antal. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, a hátsó előzéklap hiányzik, ex libris-szel.
13333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13334.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13335.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13336.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13337.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13338.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13339.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13340.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft