Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 202
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1336259
13353
284
Books: Science and technology
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. 1335786
13354
284
Books: Science and technology
Bartal Aurél: Szerves készítmények előállítása. Szerves-laboratóriumi segédkönyv főiskolai vegyészhallgatók számára. Bp., 1909, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban. 947725
13355
284
Books: Science and technology
Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban. 1234521
13356
284
Books: Science and technology
Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. (Kis Brehm) Átdolgozta Rapaics Raymund. Reprint kiadás. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott védőborítóban. Az előzéklapot korábban összefirkálták. 1234735
13357
284
Books: Science and technology
Növénytan. Szerkesztette: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben. 1233017
13358
284
Books: Science and technology
Várnai József: Metró motorkocsik járműszerkezeti ismerete II. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben. 1236398
13359
284
Books: Science and technology
Hendrik Willem van Loon: Ember, honnan indultál? Bp., 1938, Hungária. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. 1234791
13360
284
Books: Science and technology
Herold Gyula: Bányaipar. Gépkezelő. Bp. 1952. Népszava. Kiadói illusztrált papírborítóban. 1250468
13361
284
Books: Science and technology
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet. 1218417
13362
284
Books: Science and technology
P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1254127
13363
284
Books: Science and technology
Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben. 1252187
13364
284
Books: Science and technology
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft