Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1331463
10584
283
Ex libris - small-graphics
Trojan Marian József (1931-): Erotikus ex libris, Melczer János. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6 cm 1378058
10585
283
Ex libris - small-graphics
Peteris Upitis (1896-1976): Ex libris Blasbjerg. fametszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1465777
10586
283
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): A Fricsay-házaspár kisgrafikája, rézkarc, papír jelzett, hátoldalán pecséttel jelzett, 13,5×12 cm 1467075
10587
283
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Színes fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7×6 cm 1453154
10588
283
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, klisé, papír, jelzés nélkül, 7×8,5 cm 1439703
10589
283
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal (1928-2014): Ex libris PF. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×4 cm 1296938
10590
283
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Galambos Ferenc ex libris, rézkarc (172/200), papír, jelzett, 8,5×5,5 cm 1396252
10591
283
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett, 8×4 cm 1396294
10592
283
Ex libris - small-graphics
Varsányi Pál (1902-1990): Ex libris Galmbos. Fametszet, papír, jelzett, 7×6 cm 1464874
10593
283
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Budapest, Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, 12x8 cm. 1465009
10594
283
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Budapesti látképek, 3 db kisgrafika, rézkarc, papír, hátoldalukon feliratozva, 9×14 cm 1464870
10595
283
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Visegrád. Rézkarc, papír, jelzett, 5x15 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft