Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1464881
10596
283
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Gr. Széchenyi István 1791-1860. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5x7 cm 1396227
10597
283
Ex libris - small-graphics
prof. Jaroslav Vodrázka (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, 10x7cm 1380039
10598
283
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiß (1911-2007) Ex libris. Fametszet. Jelzett / bookplate, wood-engraving. Signed. 16x12 cm 1378277
10599
283
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiss (1911-2007): Ex libris Kongres 1972. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7 cm 1380104
10600
283
Ex libris - small-graphics
Welda Favero: Ex libris. Linometszet, Jelzett. / Italian bookplate. Signed 11x14 cm 1419367
10601
283
Ex libris - small-graphics
Zádor István (1882-1963): Ex libris Stefan Kellner. litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 11.5x10 cm 1380099
10602
283
Ex libris - small-graphics
1970 Nemzetközi Ex libris Kongresszus rézkarc / engraving 8x8 cm 1453073
10603
283
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris Galambos. Klisé, papír, 7×4 cm 1453125
10604
283
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris Takács József. fametszet, papír, 9×7 cm 1453142
10605
283
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris, kubista figura. Fametszet, papír, 10×6 cm 1396167
10606
283
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: More Rask ex libris. Klisé, papír, 12x9 cm 1396264
10607
283
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Halászbástya, klisé, papír, 10x6 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft