Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1405191
10608
283
Ex libris - small-graphics
Anna Grmelova: Szürreális alak. Fametszet, papír, 10,5×6,5 cm 1309333
10609
283
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Klisé, papír, 9×6 cm 1396221
10610
283
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris K Antonsen. Linó, papír, jelzett, 7x11 cm 1396204
10611
283
Ex libris - small-graphics
Oriol M.Divi jelzéssel: Ex libris Escolania de Montserrat, Biblioteca de musica, fametszet, papír, 11×8 cm 1396161
10612
283
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Taimi Harkmann. Linó, papír, jelzett, 13x13 cm 1380124
10613
283
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Aime Veedler.. Színes fametszet, papír, jelzett, / Unknown artist, bookplate, wood negraving, signed. 14x17 cm 1464995
10614
283
2200
Ex libris - small-graphics
Budapesti látképek, 4 db kisgrafika különböző művészektől (Élesdy, Gerstenbrein, Füle, Nagy), rézkarc, papír, hátoldalon feliratozva, 9×14 cm 1469816
10615
283
Ex libris - small-graphics
3 db magyar ex libris (Menyhárt József, Oláh J. és 1 db jelzés nélkül) 1469810
10616
283
Ex libris - small-graphics
3 db magyar ex libris (Menyhárt József, Nemes Török János és 1 db jelzés nélkül) 1469750
10617
283
Ex libris - small-graphics
3 db magyar ex libris (Nemes Török János, Menyhárt József és egy jelzés nélküli) 1467998
10618
283
Ex libris - small-graphics
9 db különféle ex libris, fametszet ill. klisé, papír, egy részük jelzett, különböző méretben 1469772
10619
283
Ex libris - small-graphics
3 db magyar ex libris (Menyhárt József, Fery Antal, 1 db jelzés nélkül) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft