Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419332
10560
283
Ex libris - small-graphics
Karel Nemec (1879-1960) Ex Libris Paul Heinicke. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm 1374963
10561
283
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): Réthy István 60. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6,5 cm 1396185
10562
283
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): Paula Holl ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm 1419393
10563
283
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Kiss Ernő honvéd altábornok, Ex libris Galambos Ferenc. Linómetszet 4/50, papír, jelzett, 14×9 cm 1453186
10564
283
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Szászné Marat. Linó, papír, jelzett, 11×9 cm 1419395
10565
283
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Perei György. Linómetszet, papír, jelzett, 12×9 cm 1419257
10566
283
Ex libris - small-graphics
Edmund Peter (?-?): Ex Libris P. Th. Albrectsen. Fametszet-linómetszet, papír, jelzett, 9.5×8.5 cm 1453054
10567
283
Ex libris - small-graphics
1939 Petry Béla (1902-1996): Ex libris Toró Vilmos. Linómetszet,. jelzett. 10x9 cm 1453289
10568
283
Ex libris - small-graphics
(Radványi)-Román Károly (1900-1957): Ex libris Soó Rezső Fametszet, papír, jelzett, 20x15 cm 1465867
10569
283
3800
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): László György könyve, ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 13×9,5 cm 1465862
10570
283
3800
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ivánovich Emil (1874-1946) apátkanonok ex librise az 1938. évi szentév alkalmából, klisé, jelzett, 10×8 cm 1431544
10571
283
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila Aiglon (1880-1967): Dr. Holló Attila könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12,5x9 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft