Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419335
10536
283
Ex libris - small-graphics
Franz Illi (1932-): Ex Libris Doina Ionescu Braicu. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1419314
10537
283
Ex libris - small-graphics
Imre Lajos: Kabai porta. Fametszet, papír, jelzett, 7x12 cm 1378265
10538
283
Ex libris - small-graphics
Dušan Janoušek (1928-1966): Ex libris Nielsen. Fametszet, papír, jelzett, 10×6 cm 1396267
10539
283
Ex libris - small-graphics
Ladislav J. Kaspar (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, dúcon jelzett, 13x8cm 1380049
10540
283
Ex libris - small-graphics
Klein Ervin: Ex libris. Svejk. Fametszet, Jelzett. / Svejk bookplate wood-engraving, Signed 9x14 cm 1378208
10541
283
Ex libris - small-graphics
Rudolf Koch (1876 -1934): Ex libris Otto Holl, Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×6,5 cm 1380041
10542
283
Ex libris - small-graphics
Konstantin S. Koslowski (?-?): Ex libris. Fametszet, Jelzett. / Russia bookplate wood-engraving, Signed 11x14 cm 1380034
10543
283
Ex libris - small-graphics
Konstantin S. Koslowski (?-?): Ex libris. Fametszet / Russia bookplate wood-engraving 11x14 cm 1396307
10544
283
Ex libris - small-graphics
Kovács Csilla(?-?) : Ex libris, linó, papír, jelzett, 10x7cm 1431451
10545
283
3200
Ex libris - small-graphics
1913 K. Kovács Pál (1889-?): Z. Zolnay Vilmos, A halál lesújt a repülőre, szecessziós ex libris, linó, papír, jelzett a dúcon, 12x8 cm. Ritka!/
1913 Pál K. Kovács (1889-?): Art nouveau ex libris of Vilmos Z. Zolnay, The dead catches at the airplane, linocut, paper, signed in the plate, 12x8 cm. Rare! 1453060
10546
283
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner (1907-1997): Ex libris. / bookplate. Lino-cut, signed 11x10 cm. 1396276
10547
283
Ex libris - small-graphics
Leboroni, Maria Elisa (?- ): Ex libris Dafinel Duinea (1921-1998), fametszet, papír, jelzett, 13×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft