Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1439706
10512
283
Ex libris - small-graphics
Jörgen Brockdorff-Nielsen (?-?): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 5×4 cm 1396302
10513
283
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-): Virág, linó, papír, jelzett a dúcon, 11x7 cm. 1467035
10514
283
Ex libris - small-graphics
Csutak Levente (1940-): Ex libris Dobolyi István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×6 cm 1439694
10515
283
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926- ): BÚÉK - Takarékkönyv 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 8.5×6.5 cm 1419642
10516
283
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): In Memoriam Dott. Nerone Santagiuliana Ex libris. Színes fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm 1419407
10517
283
Ex libris - small-graphics
Oriol Maria Divi (1924-2013): Ex libris Manuel Garcia de la Luz. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×9 cm 1453157
10518
283
Ex libris - small-graphics
Zbigniew Dolatowski (1927-2001): Ex libris Erik Skoveborg. Linómetszet. Színes. / Lino cut bookplate 10x7 cm 1396278
10519
283
Ex libris - small-graphics
Antonín Doležal (?-?) : Ex libris, fametszet, papír, jelzett, 9×4cm 1378337
10520
283
Ex libris - small-graphics
Antonín Doležal (1900-1968): Ex libris Doležal. Fametszet, papír, jelzett, 11×6 cm 1452857
10521
283
Ex libris - small-graphics
Drahos István (1895-1968): Erotikus ex libris Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×5 cm 1380040
10522
283
Ex libris - small-graphics
Dafinel Duinea (1921-1998) Ex libris. Fametszet. Jelzett / bookplate, wood-engraving. Signed. 11x15 cm 1378072
10523
283
Ex libris - small-graphics
Dafinel Duinea (1921-1998): Ex libris Tellmann. Linó, papír, jelzett, 9×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft