Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1396282
10548
283
Ex libris - small-graphics
Leboroni, Maria Elisa (?- ): Ex libris Francesco del Sole, fametszet, papír, jelzett, 10,5×8 cm 1396293
10549
283
Ex libris - small-graphics
Lewandowski, Rajmund (1927- ): Ex libris MUDr Ivana Kuhna, klisé, papír, jelzett, 7,5×10 cm 1453167
10550
283
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-): Ex libris Galambos Ferenc. Vitorlázás. Linó, papír, jelzett, / Sailing lino cut etching. 15x9 cm 1453315
10551
283
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2007)- Póka György (1944-):3 db exlibris Linó, papír, jelzett, 8×7-10×7 cm 1380114
10552
283
Ex libris - small-graphics
Mladin Zenóbia (1951): Ex libris Gábor Dénes.. Rézkarc. Jelzett a dúcon. / Avantgarde bookplate. Engraving, signed on the print. 9x16 cm 1453099
10553
283
Ex libris - small-graphics
Nagy Arisztid (1924-1974): Erotikus Ex Libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6x6 cm 1419355
10554
283
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Gastronomica, Ex Libris Rosenstein Tibor. Fametszet, papír, jelzett 1396177
10555
283
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Őrzők a strázsán, fametszet, papír, jelzés nélkül, 15×10 cm. 1453185
10556
283
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris, Losonci Miklós emléklap. Fametszet, papír, jelzett, 10×9 cm 1439700
10557
283
Ex libris - small-graphics
Nagy László Lázár (1935-):Ex libris Nagy Lászlóné. Rézkarc, papír, jelzett, 11×7 cm. 1415306
10558
283
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): 3 db ex libris linó- és fametszet, papír, némelyik jelzéssel 1396206
10559
283
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936- ): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 10x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft