Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. némileg kopott borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
13416.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Somlyó Zoltán válogatott versei. Az elhunyt költő posthumus könyve elé bevezetőket írtak: Erdélyi József, Kosztolányi Dezső, Karinthy Frigyes, Szász Menyhért. Sajtó alá rendezte Szász Menyhért. (Budapest, 1939), Özv. Somlyó Zoltánné, Tolnai Ny, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
13417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13418.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Budapest, 1931, Textil Ipar. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal.
13419.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lapkritikák és nyilatkozatok Komjáthy Jenőről. Komárom, 1909, Spitzer Sándor. Kiadói illusztrált papírkötés, 128 p. A borító megviselt, széteső állapotban, a hátlapon Komjáthy Győző bélyegzőjével, kézírásával.
13420.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
A büntetésvégrehajtási testület biztonsági szabályzata, az IM Büntetésvégrehajtás Országos Parancsnokságának kiadványa belső használatra, számozott, beleírásokkal. Budapest, 1989. 159 p.
13421.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kállay András: Régi dolgok, újabb idők. Nyíregyháza, 1907, Jóba Elek. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
13422.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13423.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított, cellux-szal ragasztott!
13424.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13425.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13426.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft