Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 345

13693.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Frei Tamás: Egy riporter dossziéja. Budapest, 2001, Park Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv egyik sarka sérült, javított. A szerző által dedikált példány.
13694.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verseny és Játékszabályok, 4 kötet: Kézilabdázás, Kosárlabdázás, Labdarúgás, Teniszezés. Budapest, 1970-1986, Sport. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pozsvai Györgyi: Bodor Ádám. Pozsony, 1998, Kalligram Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Bodor Ádám által dedikált.
13696.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
108 Bűvészmutatvány, híres európai bűvészek nyomában, műkedvelők és professzionátusok részére, 161 ábrával. Tolnai Nyomda és Kiadó, 160 p. Foltos, megviselt borító
13697.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
13698.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Betűbokréta. Magyar olvasókönyv a katolikus népiskolák osztálya számára. Összeállította Nagy T. Perpetua. Pál György rajzaival. Budapest, 1942, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt, sérült kötéssel.
13699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13700.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13701.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: