Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Budapest, 1931, Textil Ipar.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/278/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~33/Dr-Orel-Geza-Az-ugyes-elado-kezikonyve-Budapest-1931-Textil-Ipar-Kiadoi-aranyozott-eges~II1426464
1426464
13419
278
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Budapest, 1931, Textil Ipar. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal.
: ra