Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 345
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1410666
13464
278
Benedek Elek: Galambok. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés. 1427680
13465
278
Csiky Gergely: Cecil házassága. Csiky Gergely Színművei VIII. Budapest, 1884, Athenaeum Rt., 100 p. Kiadói papírkötés, picit szakad papírkötés, felvágatlan lapokkal. 1427675
13466
278
Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. 1427654
13467
278
Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban. 1427655
13468
278
Dr. Hegedűs Lajos: Így tanuljunk angolul. I. rész kezdőknek. Pécs, 1946, Dr. Karl Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás, 183 p. Kiadói papírkötés, némileg szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban. 1131081
13469
278
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval 1076970
13470
278
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan. 1258351
13471
278
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben. 1321351
13472
278
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p. 1320942
13473
278
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1222269
13474
278
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval 1139559
13475
278
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft