Bozzay Margit: Álarc nélkül... Mozaikszemek egy téli délutánból. II. kiadás. Budapest, 1943, Napkelet. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, 158 p. A borító picit maszatos, foltos.
vitéz Somogyváry Gyula: A város meg a sárkány. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46).
Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
Darvas József: Elindult szeptemberben. Budapest, 1943, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, picit maszatos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borítóban, 143 p. A borítója maszatos, a gerince sérült, hiányos, a fűzése picit laza.