Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 121

13274.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
13275.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
13276.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek.  A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó előtti lap és a hátsó védőlap kiszakadt, és Körmöczbánya térképe kijár, de maga a szöveg teljes. Volt könyvtári példány!
13277.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13278.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13279.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás! Jó állapotú kiadói egészvászon sorozatkötésben.
13280.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13281.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13282.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. Bp., 1987, Helikon. Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása. Vászonkötésben, jó állapotban.
13283.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13284.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
13285.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft