Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 121

Borbély László: Tengerre Magyar. Magyar hajóval Budapesttől Port-Saidig. Számos képpel.Budapest,1939, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet RT. Félvászon kötés, 151 p. A gerince sérült. A borítója kopott, foltos. Az elülső szennylap hiányzik.
13298.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13299.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db könyv-Sven Hedin: Abnteuer in Tibet. Leipzig, 1928, Brockhaus. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos állapotban + Ansreas Reischer: Sterbende Welt. Leipzig, 1927, Brockhaus. Kissé szakadt egészvászon kötés.
13301.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Guide Pratique Toutes Les Distractions De Paris. La Jour. La Nuit. Paris, é.n., Imp. Commerciale, 190 p.  Kiadói papírkötés kiadói papírborítóban. Francia nyelvű útikönyv, Párizs szórakozási lehetőségeiről, .  A papírborítója szakadozott. / Book about the opportunities from entertainment of Paris, in french language. Paperbinding. The cover splited.
13302.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Noel Barwell-Ernest Haslehust: Cambridge. London, é.n., Blackie And Son, 64 p. + 11 t. Kopott, kiadói egészvászon kötés. Angol nyelvű. Egész oldalas, színes illusztrációkkal és egy térképpel. A borítója kopott, foltos. A lapok foltosak.
13303.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Deutsche Werkbund Ausstellung. Officizeller Katalog. Cöln, 1914, Rudolf Mosse, 122 p.  Kiadói papírkötés. Német nyelven. Német Kézműves Szövetség 1914-es kiállításának kalauza. /  Official Guide of Werkbund Exhibiton from 1914, in german language. Paperbinding. The book is little bit spotty.
13304.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Vigyázó János (szerk.): A. A tátrai nyaraló- és télisporttelepek, üdülő- és gyógyfürdők s közvetlen környékük. A Magas Tátra részletes kalauza. II. kötet. Második kiadás. Budapest, 1917, Turistaság és Alpinizmus, 179+16 p. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány!
13305.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Duhamel, Georges: Das neue Moskau. Zürich u. Leipzig., 1928. Rotapfelverlag,
13306.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Clubführer durch die Urner-Alpen. Hrsg. Schweizer Alpen-Club. 1-2. köt. Zürich, 1920, Tschopp & Co. Vászonkötésben, jó állapotban.
13307.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bogza, Geo: Geogrpahische Darstellung der Rumänischen Volksrepublik. Bukarest, 1953, Verlag des Rumänischen Institutes für Kulturbeziehungen mit dem Auslande. Papírkötésben, jó állapotban.
13308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Prohászka Ottokár: A Táborhegytől Bethániáig. Elmélkedések. Bp., 1916, Szociális Missió-Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13309.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft