Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 121

Karl Baedeker: Nordamerika. Die Vereiningten Staaten nebst einem ausflug nach Mexiko. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1893, Verlag von Karl Baedeker, LVIII +488 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, foltos, sérült. A kötése sérült. A lapok foltosak. / Cloth binding, in german language. The cover is worn, spotty, and damaged. The binding is damaged. The pages are spotty.
13286.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
K. Leden: Kjuvatin jégmezői. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Mihalik László. Budapest , é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 244 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.
13287.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13288.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Átdolgozta: Dr. Szilády Zoltán. 73 képpel és 15 melléklettel. Budapest, [1902],Lampel Róbert Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai), 280p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borító és a gerinc kopottas, ex libris-szel, árverési raglappal.
13290.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13291.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Le Guide Officiel. Exposition Internationale Arts et Techniques dans La Vie Moderne. Paris, 1937, La Société Pour Le Dévéloppment Dou Torisme. 212 p. Kiadói papírkötés. Francia nyelven. 1937-es Párizsi világkiállítás hivatalos kalauza. / Paper binding, in french language. Official Guide of the Parisian Word Exposition from 1937.
13292.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1901, Verlag von Karl Baedeker, XXXII+544 p. 28. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító sérült. Egy térkép kijár a könyvből. / Cloth binding, in german language. The cover is damaged. One map is coming out from the book.
13293.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baedeker, Karl: Deutschland in einem Bande. Handbuch für Reisende. Mit 19 Karten und 64 Plänen. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, 452 p. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, festett lapszélekkel. A borítója kopottas.
13294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1912, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+470 p. 18. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. Pár lap szakadt. Néhány lapszél szakadozott, gyűrött. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit damaged, and worn. Some pages are raunchy. Some margins are ragged, and crinkled.
13295.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 21. Auflage. Mit 35 Karten, 9 Stadtplanen und 9 Panoramen. Leipzig, 1885, Varlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója kopottas, sérült. / full linen binding, worn and damaged condition.
13296.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár. Kiadói papír kötés, 111 p.
13297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft