Kerámiák Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1350669
11051
268
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Kalapos lány. Festett kerámia, jelzett, lepattanással, m:19 cm 1347692
11052
268
Art-ceramics
Korondi mázas kerámiák: tál fedővel, dísztányér és hamutál, 3db, (2db jelzett, Tófalvi Lajos, Páll Guszti), apró lepattanásokkal, 20x20cm és 10x3cm között 1347964
11053
268
Art-ceramics
Zsolnay korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter, 2db 1305544
11054
268
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos halas váza, mázas festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1348748
11055
268
Art-ceramics
Kis festőművészek, fajansz fali tál, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, d: 21 cm 1348743
11056
268
Art-ceramics
Lánykérés jelenetével díszített fajansz fali tál, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, d: 21 cm 1348799
11057
268
Art-ceramics
Virághordó, jelzett iparművész kerámia szobor, hibás, m: 15 cm 1325621
11058
268
Art-ceramics
Retro Iparművészeti Vállalatos tálka, mázas kerámia, d:17 cm, m:5 cm 1275459
11059
268
Art-ceramics
Jelzett kerámia ikebana tál, 27x8 cm 1345727
11060
268
Art-ceramics
Távol-keleti fedeles váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m:26 cm 1350907
11061
268
Art-ceramics
Pipazó öregúr, váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, m:20cm 1350802
11062
268
Art-ceramics
KV jelzéssel: Mázas kerámia figura, hibátlan, 22cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft