Lánykérés jelenetével díszített fajansz fali tál, kézzel festett, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/268/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Keramiak~12/Lanykeres-jelenetevel-diszitett-fajansz-fali-tal-kezzel-festett-jelzett-kis-serulessel~II1348743
1348743
11056
268
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Lánykérés jelenetével díszített fajansz fali tál, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, d: 21 cm
: vörös_iván