Kerámiák Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1350874
11063
268
Art-ceramics
KM jelzéssel : Népviseletes asszonyka váza, mázas kerámia, apró hibával, m:22cm 1349391
11064
268
Art-ceramics
Söröskorsó tetővel, hibátlan, m: 19 cm 1299669
11065
268
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri emlék tányér, "Hernádmenti Építőipari Szövetkezet", matricás, jelzett, d:20,5 cm 1090119
11066
268
Art-ceramics
cca 1960 Carstens Tönnieshof padló váza, jelzett, apró mázhibákkal, kézzel festett, m:45 cm 1305605
11067
268
Art-ceramics
Mázas kerámia pohár, száján kis lepattanásokkal, m: 9 cm, d: 9 cm 1304606
11068
268
Art-ceramics
"Mauthbräu Mühlbühl" feliratú mázas korsó, 0,5 l, kis lepattanásokkal, d: 9 cm 1346538
11069
268
Art-ceramics
Sárga színű mázas miniatűr kancsó, jelzés nélkül, apró lepattanással, m: 8 cm 1350123
11070
268
Art-ceramics
Bajorország címerével díszített fém fedeles Marzi & Remy kerámia söröskorsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 1350465
11071
268
Art-ceramics
Kék színű mázas kerámia lámpás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1350274
11072
268
Art-ceramics
Díszes kerámia teamelegítő, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm 1350136
11073
268
Art-ceramics
Bajorország címerével díszített mázas kerámia söröskorsó, fém fedéllel, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 1350313
11074
268
Art-ceramics
Női alakot formázó kerámia gyertyatartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft