Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1224803
13576
253
Fényes Samu: Jidli első és második változása(I-II.). Wien, 1929. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban. 1230702
13577
253
Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. 1224982
13578
253
Vezércsillagok vagyis velős mondatok és költői gondolatok honi és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1881, Franklin. Rendkívül díszes, festett, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, apró sérüléssel, jó állapotban. 1224857
13579
253
Szász Károly: Salamon. Történeti költemény. Bp., 1878, Ráth Mór. Kicsit kopott, aranyozott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1228539
13580
253
Kerek kő. Panoráma képeskönyvek 2. Róna Emy rajzaival. Bp., Offset Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1139835
13581
253
Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben. 1212450
13582
253
Benedek Elek: Pesti gyermek falun. K. Sávely Dezső színes képeivel. Budapest, [1926.] Dante. 64 p. 6 t. (a Magyar Könyvészet csak 4 táblát említ) Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Tékával. Kijáró lapokkal. 1224906
13583
253
Abonyi Lajos: A mi nótáink. 1-4. köt. Pest, 1864, Kisfaludy Társaság. Két kötetbe kötve, kopott félbőr kötésben, foltos, részben javított lapokkal. 1225009
13584
253
Polgár Andor: Gyerekségek. Költemények. Szolnok, 1899, Bakos István. A szerző által szüleinek dedikált példány. Kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1224991
13585
253
Sand György [George]: Antónia. Regény. Pest, 1863, Kisfaludy Társaság. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. 1227578
13586
253
Horváth Árpád: A dinamó regénye. Jedlik Ányos életútja. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban. 1229999
13587
253
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft