Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 190

Fényes Samu: Jidli első és második változása(I-II.). Wien, 1929. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
13576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
13577.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vezércsillagok vagyis velős mondatok és költői gondolatok honi és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1881, Franklin. Rendkívül díszes, festett, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, apró sérüléssel, jó állapotban.
13578.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13
Szász Károly: Salamon. Történeti költemény. Bp., 1878, Ráth Mór. Kicsit kopott, aranyozott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13579.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kerek kő. Panoráma képeskönyvek 2. Róna Emy rajzaival. Bp., Offset Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13580.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13581.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Benedek Elek: Pesti gyermek falun. K. Sávely Dezső színes képeivel. Budapest, [1926.] Dante. 64 p. 6 t. (a Magyar Könyvészet csak 4 táblát említ) Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Tékával. Kijáró lapokkal.
13582.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Abonyi Lajos: A mi nótáink. 1-4. köt. Pest, 1864, Kisfaludy Társaság. Két kötetbe kötve, kopott félbőr kötésben, foltos, részben javított lapokkal.
13583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Polgár Andor: Gyerekségek. Költemények. Szolnok, 1899, Bakos István. A szerző által szüleinek dedikált példány. Kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13584.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
Sand György [George]: Antónia. Regény. Pest, 1863, Kisfaludy Társaság. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Horváth Árpád: A dinamó regénye. Jedlik Ányos életútja. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.
13586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13587.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft