Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1223912
13624
253
Alekszej Tolsztoj: A vipera; Valentyin Katajev: Miatyánk. Bp., 1972, Alföldi Nyomda. Kiadói aranyozott bőrkötésben, bibliofil példány. Kiadói védőtokban. 2000 példányban jelent meg. 1224081
13625
253
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány. 1223995
13626
253
Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1223417
13627
253
Tabák Endre: Játékvezetők könyve. Bp., 1953, Sport. Kiadói félvászonkötésben. Számos ábrával. 1223699
13628
253
Giovanni Boccaccio: Dante élete. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nylkötésben, számozott (1473.) bibliofil példány. 1229919
13629
253
Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval. 1225605
13630
253
Jósika Miklós: Zrinyi a költő. Regényes krónika a tizenhetedik századból. I-II. Bp., 1929, Légrády testvérek. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben 1158826
13631
253
Jakab Ödön: Pásztortüzek. Költemények. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Gottermayer-féle aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban. 1159180
13632
253
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben. 1177974
13633
253
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben. 1177968
13634
253
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben 1025609
13635
253
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft