Lambrecht Kálmán: Herman Ottó élete. Bp., 1933., Egyetemi ny. 264 p. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
B. Kovács Fréda: Rohanó áradat. Turul Szépmíves Könyvek 2.
Bp., é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Vitéz nagylaki Rátz Jenő v. honvédelmi miniszter előszavával. A szerző aláírásával. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
Mikszáth Kálmán: Kisebb regények 5. köt.: Az eladó birtok, Mindenki lépik egyet. Bp., 1910, Révai (Mikszáth Kálmán munkái 12.). Javított, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Kisfaludy Károly: Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-Társaság megbízásából szerkeszté s kiadta D. Schedel Ferenc. Pest, 1843. Kisfaludy-Társaság. Viseltes félvászon kötésben.