Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1097072
13612
253
Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált! 1041281
13613
253
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben 1111150
13614
253
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban. 1137268
13615
253
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. Első kiadás! Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon kötésben. 1140710
13616
253
S. Bokor Malvin: Az utolsó Árpád. Regényes életrajz. Bp., é.n., Szent István-Társulat.Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 1139175
13617
253
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben. 1224589
13618
253
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet. 1224543
13619
253
Juhász Előd: Bernstein story. Bp., 1972, Zeneműkiadó. 176 p. Kiadói modern vászonkötésben. Dedikált példány! 1224559
13620
253
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben. 1045237
13621
253
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 1224209
13622
253
Geréb László: Mátyás király lantosa. Bp., 1940, Dante. 164 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerincvászon hosszanti irányban felszakadt, elvált. 1223531
13623
253
Révay József: A leány meg az isten. Bp., 1988, Magyar Helikon. Kiadói ny-kötésben, számozott (713.) bibliofil példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft