Fényes Samu: Jidli első és második változása(I-II.). Wien, 1929. Kiadó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/253/kategoriak~Konyvek-terkepek-nyomtatvanyok/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400032/Fenyes-Samu-Jidli-elso-es-masodik-valtozasaI-II-Wien-1929-Kiadoi-aranyozott-egeszvas~II1224803
1224803
13576
253
Leírás: Fényes Samu: Jidli első és második változása(I-II.). Wien, 1929. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
: tánczos_gábor