Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 57

Cholnoky Jenő: Utazásom Amerikában Teleki Pál gróffal Bp. 1942 Vajda-Wichmann. 90 képpel és 55 szövegközti ábrával. Kiadói félvászon kötésben. 304 p.
13222.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Eck Péter: Észak vidékein. Útleírás. Temesvár, 1913. Uhrmann ny. 134p. Későbbi félvászon kötésben. Ritka!
13223.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
9
Gaál István: Szép magyar tájak. Egyetlen kiadás! A nagy Duna mentéről. Cserhát, Börzsöny, Mátra, Hargita. Barlangok útvesztőiben. Bp. 1944. KMTT. 415p. + 24t. (kétoldalas képtáblák) és 33 szövegképpel. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Ritka
13224.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13225.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
LÓCZY Lajos, lóczi A khinai birodalom természeti viszonyainak és országainak leírása. Gróf Széchenyi Béla keletázsiai utazása alatt (1877-1880) szerzett tapasztalatai alapján és a meglevő irodalom felhasználásával írta - - Bp. 1886. Term.tud. Társ. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói, aranyozott félbőr-kötésben. Kopottas gerinccel. A térkép melléklet hiányzik.
13226.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kopottas, foltos, díszes vászonkötésben.
13227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr Kalmár Zoltán: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., Szent István-Társulat. 363 p. + 8 tábla + 5 térkép (kihajtható, 3 hiányzik) Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, megviselt, hiányzó gerinc
13228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wasserverhaltnisse der Schweiz. Rheingebiet von den Quellen bis zur Taminamündung. Dritter Teil. Die Längenprofile der fliessenden Gewässer unter spezieller Berücksichtigung der ausgenützten und der für neue Wasserkraft-Anlagen noch verfügbaren Strecken, nebst typischen Querprofilen und den Höhenversicherungen. B.Hinter-Rhein und seine bedeutenderen Zuflüsse. Erste Hälfte. 1904, Hydrometrischen Abteilung des eidg. Oberbauinspektorates. Kiadói papírkötés, gerince hiányos,hátsó borítólap hiányzik, egyébként jó állapotban / Paperback, damaged condition
13229.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13230.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13232.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13233.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft