13224.
240. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Gaál István: Szép magyar tájak. Egyetlen kiadás! A nagy Duna mentéről. Cserhát, Börzsöny, Mátra, Hargita. Barlangok útvesztőiben. Bp. 1944. KMTT. 415p. + 24t. (kétoldalas képtáblák) és 33 szövegképpel. Kiadói, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Ritka