Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 57

Strömpl Gábor: Térképolvasás. Bp. 1927. Turistaság és Alpinizmus. 248 l. Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal. Egészvászon kötésben
13270.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Utazgassunk hazánk földjén! MÁV belföldi turisztikai reklám / Hungarian State Railways tourism campaign s: Gebhardt. Litho címlappal. 64p. + térkép. (Szétvált borítóval)
13271.

Utazgassunk hazánk földjén!' MÁV belföldi turisztikai reklám / Hungarian State Railways tourism campaign s: Gebhardt. Litho címlappal. 64p. + térkép. (Szétvált borítóval)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Jellinek János A természetjárás iskolája Szerkesztette: ~ ~ I. kiadás. Budapest, é. n. Székely Imre. 70p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
13272.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai. Az érettebb ifjuság számára Budapest, 1892. Révai. 300 + [4] p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben,megviselt állapotban, lapok kissé foltosak, borító sérült, javított gerinccel
13273.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. szá-zadból. Uj életre keltette - Bp., 1924, Béta. (Hungária Hirlapny.) Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, kopottas
13274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A magyar városok címerei. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Minikönyv, kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13275.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó(Központi Statisztikai Hivatal). Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13276.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
F. Szabó Géza (szerk.): Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Harmadik körzet. Bp., é.n., 	Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13277.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyar nép, magyar föld - 11db Térképmelléklettel. Bp., 1942, Turul. Kiadói félvászon kötésben.
13278.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft