https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Paulfnyi Mihály - Gömöry Károly: Nógrádvármegye földrajza a földrajzi előismeretekkel. Losoncz, 1914. Kármán Zsigmond. 67p. + egy kihajtható térkép
1
13258.

Paulfnyi Mihály - Gömöry Károly: Nógrádvármegye földrajza a földrajzi előismeretekkel. Losoncz, 1914. Kármán Zsigmond. 67p. + egy kihajtható térkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Strömpl Gábor: A zemplénmegyei szirthegység morfológiája. Bp., 1909. Fritz Ármin 30p. térképekkel
1
13259.

Strömpl Gábor: A zemplénmegyei szirthegység morfológiája. Bp., 1909. Fritz Ármin 30p. térképekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Gimes Imre dr.:Soproni Útikalauz. Sopron, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Illusztrált kiadói papír kötésben. + Sopron Térkép utcajegyzékkel, 33x46cm
1
13260.

Gimes Imre dr.:Soproni Útikalauz. Sopron, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Illusztrált kiadói papír kötésben. + Sopron Térkép utcajegyzékkel, 33x46cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Győr ismertetése és tájékoztatója. Szerk.: Valló István. Győr, 1930, Győr Baráti Köre. Meglazult papírkötésben, a hátsó borító és félig a gerinc hiányzik.
1
13261.

Győr ismertetése és tájékoztatója. Szerk.: Valló István. Győr, 1930, Győr Baráti Köre. Meglazult papírkötésben, a hátsó borító és félig a gerinc hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jankó János: A Balaton-melléki lakosság néprajza. 3 színes, 3 fekete táblával, 16 táblázattal és 156 szövegközti ábrával. Budapest, 1902. Kilián Frigyes (Hornyánszky Viktor ny.) [2] + VIII + 428 + [2] p. + 5 t. (ebből 1 színes) + 2 térkép (színes, ebből 1 kihajtható). Folio. Szövegközti fényképekkel is illusztrált. A mű hatodik fejezete a balatoni halászattal foglalkozik. Kötés nélkül papír hátsó borítóval, néhány lap széle foltos. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötet, második rész.
1
13262.

Jankó János: A Balaton-melléki lakosság néprajza. 3 színes, 3 fekete táblával, 16 táblázattal és 156 szövegközti ábrával. Budapest, 1902. Kilián Frigyes (Hornyánszky Viktor ny.) [2] + VIII + 428 + [2] p. + 5 t. (ebből 1 színes) + 2 térkép (színes, ebből 1 kihajtható). Folio. Szövegközti fényképekkel is illusztrált. A mű hatodik fejezete a balatoni halászattal foglalkozik. Kötés nélkül papír hátsó borítóval, néhány lap széle foltos. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötet, második rész.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szilágyi István - P. Szathmáry Károly: Szigeti album. MDCCCLX. Pest, 1860. Ráth. 324p.+2t. (kőnyomatok) A szerkesztők az 1859-es máramarosszigeti tűzvész által okozott károk enyhítésére szánták a kiadásból befolyt összeget. A kőnyomatokon gróf Rhédey Klára és Sztojka László mellképei láthatók. Modern félbőr kötésben (egyik tábla kijár)
1
13263.

Szilágyi István - P. Szathmáry Károly: Szigeti album. MDCCCLX. Pest, 1860. Ráth. 324p.+2t. (kőnyomatok) A szerkesztők az 1859-es máramarosszigeti tűzvész által okozott károk enyhítésére szánták a kiadásból befolyt összeget. A kőnyomatokon gróf Rhédey Klára és Sztojka László mellképei láthatók. Modern félbőr kötésben (egyik tábla kijár)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
13264.

Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
13265.

Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Köpeczi Béla (szerk.) A szerkesztésben közreműködött: Barta gábor, Bóna István, Makkai László, Szász Zoltán: Erdély rövid története. Bp., 1989, Akadémia.Kihajhatható térképekkel, Képpes illusztrációkkal. Színes, kiadói karton kötésben.
1
13266.

Köpeczi Béla (szerk.) A szerkesztésben közreműködött: Barta gábor, Bóna István, Makkai László, Szász Zoltán: Erdély rövid története. Bp., 1989, Akadémia.Kihajhatható térképekkel, Képpes illusztrációkkal. Színes, kiadói karton kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Lanfranconi [Grazioso] Enea: Magyarország ármentesítése. 2 térképpel (hiányzik). Bp. 1882. Ráth Mór 78 l. Kiadói papírkötésben. Gerincnél elvált és ázásnyomokkal. Rendkívül ritka munka, még ilyen állapotban is!
1
13267.

Lanfranconi [Grazioso] Enea: Magyarország ármentesítése. 2 térképpel (hiányzik).
Bp. 1882. Ráth Mór 78 l. Kiadói papírkötésben. Gerincnél elvált és ázásnyomokkal. Rendkívül ritka munka, még ilyen állapotban is!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Magyar földrajzi évkönyv az 1929. évre. Szerk.: Teleki Pál, Karl János, Kéz Andor. Bp., 1929. /Teleki Samu gróf/, 253 l, 1 lev, 1 kih. térkép
1
13268.

Magyar földrajzi évkönyv az 1929. évre. Szerk.: Teleki Pál, Karl János, Kéz Andor. Bp., 1929. /Teleki Samu gróf/, 253 l, 1 lev, 1 kih. térkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Magyar földrajzi évkönyv az 1930. évre. Szerk.: Teleki Pál, Karl János, Kéz Andor. Bp., 1930. /Teleki Samu gróf/, 253 l, 1 lev, 1 kih. térkép
1
13269.

Magyar földrajzi évkönyv az 1930. évre. Szerk.: Teleki Pál, Karl János, Kéz Andor. Bp., 1930. /Teleki Samu gróf/, 253 l, 1 lev, 1 kih. térkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz