Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
898773
11044
218
30000
Herendi tacskó, kézzel festett, jelzett, farkán apró festék kopás, m:16 cm, h:33 cm / Herend dachshund, perfect condition 846426
11045
218
Herendi fekvő agár, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, h:28 cm, m:12,5 cm 892706
11046
218
Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1942), ritka, m:8 cm, d:14,5 cm 913244
11047
218
Herendi Wagner mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm 916605
11048
218
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 908587
11049
218
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (kicsi korona), hibátlan, 23,5×25 cm 930518
11050
218
Herendi porcelán virágmintás kézzel festett váza, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 930719
11051
218
Herendi kézzel festett porcelán puttó, hibátlan, jelzett, m: 18 cm 930620
11052
218
Herendi kézzel festett porcelán rózsa, apró lepattanással, jelzett, d: 6 cm 912590
11053
218
32000
Zsolnay vadász mintás étkészlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:24 db 930001
11054
218
26000
Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással /
Complete Zsolnay tea set 831272
11055
218
3400
Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft