Porcelán Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
913137
11056
218
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db 840224
11057
218
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm 840223
11058
218
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm 930540
11059
218
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure, 7 cm 930613
11060
218
Zsolnay fehér mázas porcelán szarvas, hibátlan, jelzett, 10x11 cm 909940
11061
218
Zsolnay kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:11 cm 898088
11062
218
Hollóházi Jurcsák féle hamutál, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm 900735
11063
218
Hollóházi matricás virágmintás porcelán váza, mázhibával, jelzett, m: 20 cm 930730
11064
218
Hollóházi porcelán fésülködő lány, hibátlan, jelzett, m: 24 cm 930710
11065
218
Hollóházi porcelán lány korsóval, hibátlan, jelzett, m: 28 cm 930712
11066
218
Hollóházi porcelán lány, hibátlan, jelzett, m: 26 cm 930718
11067
218
Hollóházi porcelán térdelő lány, hibátlan, jelzett, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft